Hakkımızda

Hakkımızda

Her şey hayal ile başladı. Sonra o hayali bir amaç ve vizyon ile hayata geçirdik. Tesettür giyim sektöründe önceliğimiz olan müşteri memnuniyeti ve kaliteyi en uygun fiyatla siz değerli müşterilerimize sunduk. bianca-style, yıllardır hizmet verdiği  perakende sektöründe olduğu gibi E-Ticaret Platformunda da (bianca-style.com) en iyi hizmeti vermektedir. bianca-style.com ve bianca-style perakende mağazaları ile yoluna devam ettiği sektörde her zaman %100 müşteri memnuniyetini başarının temeli olarak kabul etmektedir.

Büyüyen Ailemizde Hergün Yeni Üyeler ve Yeni Takipçilerin Sevgisini Kazandığımız Gibi hergün yenilenen sezonun en trend ürünleriyle  e-ticarette ve mağazacılık sektöründe duruşumuzu değiştirmiyoruz. Kurulduğu günden bu zamana kadar olan tüm süreçte "Mutlu Müşteri" ilkesiyle hareket eden bianca-style, e-ticarette de bu ilkesiyle yoluna devam ediyor. bianca-style.com, sektörde hızlı değişen moda akımını  yenilikçi fikirleri ile birleştirip,müşterilerine maksimum memnuniyet ve en iyi kaliteyi en uygun fiyat politikasıyla siz değerli müşterilerimizle buluşturmaktadır.

bianca-style.com'da satılan tüm ürünler yerli üretimdir. Tüm ürünlerimiz üretim aşamasından, seçim aşamasına ve siparişinizin paketleme aşamasına kadar kalite kontrol testlerinden geçmektedir.bianca-style.com'da Güvenli Alışveriş, Hızlı Teslimat, Kapıda Ödeme, Hızlı Destek, ve daha birçok avantaj sizleri bekliyor. bianca-style.com, veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır.

bianca-style.com'da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Sitemizde gerçekleşecek tüm alışveriş işlemleri 3Dsecure özelliği zorunlu halde gerçekleşmektedir. Yapacağınız tüm alışverişler güvenlidir. bianca-style.com'da Güvenli Alışveriş, Hızlı Teslimat, Kapıda Ödeme, Hızlı Destek, ve daha birçok avantaj sizleri bekliyor. Tüm Haklar bianca-style Şirketine Aittir.

Firma Adı: bianca-style

📲 Whatsaapp: +905443442995

📦 Sipariş: +905355030741

🚩 Adres:YEŞİLKENT MAHALLESİ BAHÇEŞEHİR YANYOL CADDE NO 18 B3 BLOK D 113  avcılar İSTANBUL

📬 E-posta: info@bianca-style.com