İptal & İade

Bianca Style müşterisiyseniz değerlisiniz çünkü müşterilerimizin memnuniyeti ve beklentileri bizim için önemlidir bu nedenle iade güvenceniz bulunmaktadır. Herhangi bir nedenle siparişinizden memnun kalmazsanız, satın aldığınız ürün yada ürünlerinizi, orjinal ambalajında, kullanılmammış ve etiketleri çıkartılmamış olması koşuluyla teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade işlemi için geri gönderebilirsiniz.
İade sürecinizi, hesabınıza giriş yaptıktan sonra "İade Taleplerim" alanından ilgili siparişinize ulaşarak veya anasayfada bulunan "Kolay İade" sayfamızı ziyaret ederek gerçekleştirebilirsiniz.
"iade etmek istediğiniz kargonuzu "Ptt Kargo" aracılığıyla gönderebilirsiniz.İade kargo ücretinin sizin tarafınızdan karşılanması gerektiğini unutmayınız.

Yurt dışından verdiğiniz siparişlerinizin iade işlemleri tarafınıza aittir. Etiketi koparılmış, kullanılmış, tekrar satışa sunulamayacak şekilde zarar görmüş ürünlerin iade işlemi gerçekleştirilmemektedir.
İade için gönderilen ürün kampanyaya dahil ise, dahil olduğu kampanyayı bozmayacak şekilde iade edilmesi halinde iade kargo ücreti Bianca Style tarafından ödenir. Kampanyayı bozacak şekilde iade edilmesi halinde iade kargo ücreti müşteri tarafından ödenir. Kampanya dahili olanlar Kargo ücretsiz, 2.Ürün 1₺, 1 alana 1 bedava ve üründe bireysel indirim gibi kampanyasında alınan siparişlerde ürün iade edilmek istendiğinde iade kargo ücreti müşteri tarafından karşılanır.